Greita užklausa
+370 690 00 015
info@lumont.lt

Apie

LUMONT – nekilnojamojo turto plėtra ir valdymas vienose rankose

Dažniausiai būsto statytojai rūpinasi pastatu, o būsimi jo gyventojai – namais ir jaukumu. Mums rūpi ir viena, ir kita. Mes ne tik statome namus – mes statome juos ten, kur patys norėtume gyventi, statome taip, tarsi patys ketintume juose įsikurti ir sukuriame tokią aplinką, kurios nuoširdžiai linkėtume savo šeimai ir artimiesiems. Rūpinamės ne tik technine pastato puse, bet ir būsimų gyventojų namais, jų nuošalumu, patogumu ir patikimumu.

Visada pirmenybę teikiame kokybei. Niekada neskubiname statybų. Kruopščiai, žingsnis po žingsnio apgalvojame kiekvieną detalę ir jos įgyvendinimą. Netaupome nei medžiagų, nei atlikimo sąskaita, nes tik taip įmanoma užtikrinti aukščiausius meistrystės standartus. Vienu metu koncentruojamės tik į kelis projektus, kad sutelktume dėmesį į geriausią rezultatą.

Boutique verslo vertybės

Kuriame vertę, kuri atsiskleidžia per laiką, išlaiko aukščiausią kartelę bėgant metams ir suteikia architektūrai bei gyvenimo stiliui klasikinių – nesenstančių – bruožų.

Puoselėdami savo architektūrines idėjas ir išskirtinio būsto koncepciją vadovaujamės boutique verslo vertybėmis: su klientais bendraujame tiesiai ir atvirai, įsigilindami į jų poreikius ir pasaulėžiūrą bei noriai dalindamiesi savo įžvalgomis ir kūrybiniais sprendimais. Nėra klausimų, kurių vengtume, nėra atsakymų, kurių nepateiktume. Sąžiningas ryšys ir skaidrumas užtikrina abipusį supratimą ir pasitikėjimą, o tai – bet kurio vertingo bendradarbiavimo pamatas.

Pirmuosius savo projektus įgyvendinome pajūrio grožiu išsiskiriančiuose Palangos pušynuose ir toliau nuolat ieškome kitų išskirtinių bei patrauklių vietų būsimiems projektams vykdyti.

Uždaryti
Susisiekite
Maloniai kviečiame konsultuotis visais Jums rūpimais klausimais.
+370 690 00015
Parašykite mums
Užpildyite žemiau pateiktą formą ir mes Jums mielai atsakysime.
Susipazinau

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Adresas /
Vanagupės g. 7i, Palanga
Tel /
+370 690 00 015
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.